Artykuły z kategorii

Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zapraszają na zajęcia z kodowania nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.

Szkolenia będą odbywać się w maksymalnie 15-osobowych grupach.

O zakwalifikowaniu na dany termin decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia będą odbywały się w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, ul. Głowackiego 17, sala 214.

Lista kursów:

  • „Poniedziałek z Baltiem – nauka kodowania dla nauczycieli” - numer formy I-160 (5 godzin dydaktycznych), dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów. Zajęcia będą prowadzone w dwóch terminach: 20 i 27 marca w poniedziałek w godz. 14-17.30. Prowadzący: Leszek Kalinowski, Janusz Brojek (W-M ODN).
  • „Wtorek z mistrzami kodowania” - numer formy I-161 (5 godzin dydaktycznych), dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Zajęcia będą prowadzone w następujących terminach 21 i 28 marca oraz 4 i 11 kwietnia we wtorki w godz. 14.30-18. Prowadzące: Karolina Żelazowska, Joanna Ciesielska, Ewa Przybysz (trenerki Mistrzów Kodowania).
  • „Poniedziałek ze Scottie Go!” - numer formy I-162 (4 godziny dydaktyczne) dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Zajęcia będą prowadzone w dwóch terminach 3 i 10 kwietnia w poniedziałek w godz. 14-17.30. Prowadzący: Leszek Kalinowski, Janusz Brojek (W-M ODN).