Digital OfficePublic Information Section
czarnobiay A A A
Wyszukiwanie zaawansowane
Mainpage
Mainpage

Komunikat PDF Print
Written by administrator   
06.08.2015.
There are no translations available

Urząd Miejski w Kisielicach uprzejmie informuje o uruchomieniu nowej strony internetowej. Jednocześnie przypomina się, iż z dniem 5.08.2015 r. dotychczasowa strona przestaje być uaktualniana o bieżące informacje.

Nowa strona bardzie bardziej nowoczesna oraz przejrzysta. Znajdą Państwo na niej wszystkie aktualne informację dotyczące Gminy Kisielice oraz funkcjonowania tutejszego Urzędu.Zapraszamy: www.kisielice.warmia.mazury.pl

 

 

Last Updated 07.08.2015.
 
Podsumowanie V Edycja Dni Sportu Wiejskiego w Klimach PDF Print
Written by administrator   
04.08.2015.
There are no translations available

Podsumowanie V Edycja Dni Sportu Wiejskiego w Klimach

Klub Sportowy Huragan Klimy 11-12 lipca zorganizował sportowe zmagania na szczeblu powiatowym. Gościem honorowym zawodów był Starosta Iławski Pan Marek Polański. Zmagania rozpoczęto w sobotę od turnieju piłki nożnej juniorów. Zwycięzcami została drużyna z Kisielic, która obroniła tytuł z poprzedniego roku. Chłopacy zagrali dla swojego kolegi Szymona Michałkiewicza, który był w śpiączce i jemu zadedykowali swoje zwycięstwo. Tego samego dnia starsi Panowie toczyli bój w rozgrywkach siatkarskich. Tytuł po raz trzeci obroniła Dąbrówka. Po zawodach sportowych wszyscy bawili się na zabawie tanecznej. Niedziela to już rozgrywki na najwyższym szczeblu. Turniej rozpoczął się występem tanecznym dziewczynek z zespołu "Huragan Dance". Mężczyźni walczyli o Puchar Starosty Iławskiego w turnieju piłki nożnej. Zwyciężył zespół ze Starzykowa. Na drugim miejscu ekipa z Łodygowa. Ta drużyna również zagrała dla Szymona. Organizatorzy imprezy również włączyli się do akcji, by wesprzeć młodego piłkarza i zorganizowali zbiórkę pieniędzy podczas rozgrywek sportowych. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli te akcję. Oprócz rozgrywek mężczyzn w niedzielę rywalizowały także kobiety w turnieju siatkówki. Pierwsze trzy oczka na podium dla ekip z Tęczy Kamieniec. Oprócz turniejów mogliśmy oglądać mecz towarzyski rozegrany między Old Boyami z Klim a Huraganem Mini. Wygrała młodzież wynikiem 4-2. Mecz był naprawdę emocjonujący. Dziękujemy za udział i kibicowanie w nim. Przed rozgrywkami finałowymi zaprosiliśmy Pana starostę, Skarbnika Gminy, Dyrektora Kultury i wielu innych gości do Tańca Belgijskiego. Następnie poczęstunek dla gości i zawodników, wręczenie nagród i ognisko we wspólnym gronie. Tradycją Dni Sportu są torty w kształcie boisk, sponsorowane i upieczone przez Panią Marysię Smolarską. Na koniec imprezy wręczono puchary oraz dyplomy wszystkim drużynom.Organizatorzy składaja podziękowania Burmistrzowi Kisielic Rafałowi Ryszczukowi za przyznanie dotacji na nasze święto oraz ufundowanie pucharu w turnieju piłkarskim juniorów.Podziękowania dla Radnej Klim Wioletty Szalkowskiej za prowadzenie imprezy oraz zasponsorowanie pucharu w turnieju siatkarskim mężczyzn. Dziękujemy Staroście Iławskiemu Markowi Polańskiemu za ufundowanie pucharu w turnieju piłakrskim seniorów. Składamy podziękowania wszystkim sponsorom i darczyńcom.

Zarząd MKS Huragan Klimy

Picture Gallery

Last Updated 04.08.2015.
 
Ogłoszenie o zamiarze chęci wyboru operatora transportu zbiorowego PDF Print
Written by administrator   
31.07.2015.
There are no translations available

Informacja o zamiarze ogłoszenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego

Zgodnie z art. 23 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2011 r. Nr 5, poz. 13, ze zm.), informuję, że w 2016 roku Gmina Kisielice wykonując zadania organizatora publicznego transportu zbiorowego ogłasza zamiar przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem będzie zawarcie umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego

Nazwa i adres właściwego organizatora publicznego transportu zbiorowego:
Gmina Kisielice reprezentowana przez Burmistrza Kisielic, ul. Daszyńskiego 5, 14 – 220 Kisielice,

Przewidywany tryb udzielenia zamówienia:
Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. 2011 nr 5 poz. 13)

Określenie rodzaju transportu oraz sieci komunikacyjnych, na których będą wykonywane przewozy:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Publicznego transportu zbiorowego w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym dla n/w linii komunikacyjnych.

Przewidywany sposób wynagrodzenia koncesjonariusza: rekompensata z tytułu utraconych przychodów w związku ze stosowaniem ustawowych uprawnień do ulgowych przejazdów w publicznym transporcie zbiorowym, o którym mowa w art. 50 ust. 1 pkt 2) litera a) oraz ust 2 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym ( Dz. u. z 2011 r. Nr 5, poz. 13 ze zm.)

Przewidywana data rozpoczęcia postępowanie o udzielenie zamówienia to sierpień 2016 r.

Zmiana informacji:
Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym ( Dz. u. z 2011 r. Nr 5, poz. 13 ze zm.) zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.

Szczegółowe informacje w załąłcznikach poniżej.

Załączniki:
1. Ogłoszenie o zamiarze chęci wyboru operatora
2. Plan transportu na terenie Gminy Kisielice

Last Updated 31.07.2015.
 
Nocne granie na Orliku w Kisielicach PDF Print
Written by administrator   
23.07.2015.
There are no translations available

Załączniki:
1. Formularz zgłoszeniowy
2. Oświadczenie uczestnika
3. Karta uczestników

Last Updated 23.07.2015.
 
Festyn Pierogowy w Goryniu PDF Print
Written by administrator   
21.07.2015.
There are no translations available

Załączniki:
1. Regulamin konkursu

Last Updated 21.07.2015.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 1 - 9 of 624