Digital OfficePublic Information Section
czarnobiay A A A
Wyszukiwanie zaawansowane
Mainpage
Mainpage

OGŁOSZENIE PDF Print
Written by administrator   
19.11.2014.
There are no translations available

OGŁOSZENIE

Burmistrz Kisielic uprzejmie informuje o przystąpieniu do sporządzenia zmian w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego dla Gminy i Miasta Kisielice oraz w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Kisielice. Szczegółowe informacje w załącznikach.

Załączniki:
1. Załącznik 1
2. Załącznik 2
3. Załącznik 3

Last Updated 19.11.2014.
 
Obchody Święta Niepodległości w Kiselicach PDF Print
Written by administrator   
12.11.2014.
There are no translations available

Obchody Święta Niepodległości w Kisielicach

Obchody Święta Niepodległości w dniu 11 listopada br. rozpoczęły się w Kisielicach tak jak co roku - w hali Zespołu Szkół w Kisielicach turniejem w halową piłkę nożną „o Puchar Niepodległości” ufundowany przez Burmistrza Kisielic. W turnieju organizowanym przez MLKS Olimpia Kisielice wzięło udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. Drugim elementem obchodów był organizowany przez Stowarzyszenie „Pod Tęczą” przy wydatnej pomocy harcerzy z kisielickiego Zespołu Szkół oraz strażaków marsz "11.11.11.11.14”. Kilkadziesiąt osób ruszyło spod kisielickiego kościoła by przejść ulicami miasta. Marsz zakończono w amfiteatrze, w którym swoje wystąpienie miał Burmistrz Kisielic. Strażak, Roman Kurek, przygotował dla wszystkich wspaniałą grochówkę, a na zakończenie w powietrze wypuszczono białe i czerwone balony.

Wyniki turnieju piłki nożnej:
Huragan Klimy – PSM Jędrychowo - 2 : 2
Huragan Klimy – NNP Kisielice - 1 : 1
NNP Kisielice – PSM Jędrychowo - 3 : 2
Husaria Team – Czarno czarni - 0 : 3
Husaria – Afidekor Kisielice - 2 : 4
Afidekor – Czarno czarni - 2 : 3

Półfinały:
Czarno czarni – Huragan - 4 : 2
NNP – Afidekor - 2 : 5

IV miejsce: Husaria – PSM - 2 : 1
III miejsce: NNP – Huragan - 5 : 3

Finał: Czarno czarni – Afidekor - 2 : 3
II miejsce - Czarno czarni
I miejsce - Afidekor

Królem strzelców został zawodnik Afidekoru Korzeniak Adam – 6 bramek, a najlepszym bramkarzem został Rafał Uschpelkat z Czarno czarnych.

GALERIA ZDJĘĆ

Last Updated 13.11.2014.
 
Gmina Kisielice w TVN24 PDF Print
Written by administrator   
12.11.2014.
There are no translations available

Gmina Kisielice w TVN24

Dnia 10 listopada 2014 r. na kanale TVN24 w trakcie programu pt. "Czarno na białym" został wyemitowany materiał o ekologicznych rozwiązaniach, które zostały zastosowane m.in. w Gminie Kisielice. Materiał dostępny jest na stronie TVN24 pod adresem: http://www.tvn24.pl

Last Updated 12.11.2014.
 
Otwarcie Wiejskiego Domu Kultury w Ogrodzieńcu PDF Print
Written by administrator   
12.11.2014.
There are no translations available

Otwarcie Wiejskiego Domu Kultury w Ogrodzieńcu

W miniony piątek w Ogrodzieńcu, w obecności Wicemarszałka Województwa Marka Gustawa Brzezina, Starosty Iławskiego Macieja Rygielskiego, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia „Łączy Nas Kanał Elbląski” Stanisławy Pańczuk, przedstawiciela Agencji Nieruchomości Rolnych Zbigniewa Dąbrowskiego, wykonawcy Pana Krzysztofa Siedleckiego i mieszkańców otwarto Wiejski Dom Kultury, który powstał staraniem mieszkańców i władz gminnych od podstaw. Ogrodzieniec był jedyną z trzech miejscowości w Gminie Kisielice, której mieszkańcy nie mieli miejsca na wspólne spotkania. Kosztem blisko 360 000 PLN wybudowano od podstaw obiekt Wiejskiego Domu Kultury, z czego 75 %, czyli prawie 234 000 PLN, pochodziło ze środków Unii Europejskiej w ramach PROW. Był to pierwszy etap realizacji zadania. W drugim etapie również z dotacji unijnych pozyskiwanych poprzez Lokalną Grupę Działania „Łączy Nas Kanał Elbląski” wyposażono obiekt oraz niedługo odbędzie się montaż urządzeń fotowoltaicznych, które zaspokoją potrzeby energetyczne obiektu. Licznie zgromadzeni na uroczystości mieszkańcy Ogrodzieńca nie ukrywali zadowolenia z otwarcia Wiejskiego Domu Kultury i w pełni zgadzali się ze słowami dokonującego poświęcenia obiektu księdza, który w swoim wystąpieniu stwierdził, iż nie po szumie liści lecz po owocach ocenia się wartość drzewa. Goście wręczyli na ręce Pani Sołtys upominki, które zdobić będą ściany obiektu.

GALERIA ZDJĘĆ

Last Updated 12.11.2014.
 
Sztafeta 11.11.11.11.14 PDF Print
Written by administrator   
07.11.2014.
There are no translations available

Last Updated 07.11.2014.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 1 - 9 of 531